DEPO / GÜMRÜKSÜZ DEPOLAMA

Lojistik depomuzda, konusunda uzman kadromuzla, müşterilerimizin taleplerine göre stok yönetimi, sipariş hazırlama, sevk irsaliyesi ve/veya fatura basımını da kapsayan geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız.
Müşterilerimiz, tüm depolama işlemlerine ait detaylı raporları, talep edilen sıklıkta ve istenilen formatta alabilmektedirler. Depomuz, paketleme, ürün birleştirme, elleçleme, yeniden paketleme, ambalajlama ve paletleme gibi katma değerli hizmetler için tüm donanıma sahiptir.

“2K HEDEF ULUSLARARASI NAKLİYAT”ın açık ve kapalı depolama alanı, Erenköy Gümrük Müdürlüğü’ne 10 km mesafededir. Deponun TEM bağlantıları mevcuttur. Şirketimiz malınızı güvenli, temiz ve düzenli bir ortamda her türlü riske, hata ve doğal afetlere karşı sigortalı olarak tutar ve korur.
Depomuz, 3.000 metrekare kapalı ve 2.500 metrekare açık olmak üzere toplamda 5.500 metrekarelik alana sahiptir.
Depomuz son teknolojiyle donatılmış güvenlik ve yangına karşı gelişmiş sistemlere sahiptir.
Yükleme ve boşaltma işlemlerinde 8 adet hidrolik rampa, 14 adet hidrolik kapı, 2 adet forklift ve 6 adet transpalet kullanılmaktadır.
Antrepomuz 7 gün 24 saat boyunca güvenlik tarafından korunmakta, kapalı devre kamera sistemi ile gözetilerek kontrol altında tutulmaktadır. Ayrıca antrepomuz son teknolojiyle donatılmıştır ve yangına karşı gelişmiş sistemleri de bünyesinde barındırmaktadır.
Şirketimiz, paketleme ve shrink hizmeti de sunmaktadır.

© 2021 2K Hedef Uluslararası Nakliyat