Hakkımızda

Başta Orta Asya olmak üzere AB ve Rusya’ya rakipsizve güvenli lojistik hizmeti sunmaktayız. Çözüm odaklı ekibimizle istenen zamanda istenilen yere ve istenilen şekilde hizmet sunmaktayız. Orta Asya’nın en çok parsiyel/ grupaj çıkışı gerçekleştiren tek lojistik şirketi konumundadır.

Gelişmekte olan ülkeler arasında en dinamik ekonomiler içinde bulunan Türkiye, Doğu-Batı koridorunda Asya ile Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan bir coğrafya üzerinde yer almaktadır. Ulaşım, enerji, altyapı ve savunma alanlarındaki mega projeler ile tüm dünyanın dikkatini üzerinde toplayan Türkiye, kadim bir bölgede ticaret ve kültürlerin kesişme adresi durumundadır. Önemli altyapı yatırımları sayesinde lojistik hizmetlerini daha da artırarak kara yolu ağını 66.244 km’ye ulaştıran Türkiye, ulusal kara ve demir yolu ağını da Avrasya’ya entegre etmiş bulunmaktadır. Gücünü bu kadim topraklardan alarak bilgi ve deneyimini hizmet anlayışıyla harmanlayan şirketimiz 15 yıllık deneyimli personel tecrübesiyle, büyüyen Türkiye ekonomisinin lojistik kulvarındaki önemli temsilcileri arasında yer almaktadır. Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren lider şirketlere karayolu taşımacılığı, depolama ve dağıtım hizmetleri veren firmamız , minimum maliyetlerle kısa zaman diliminde butik hizmet kalitesi ile teslimat yapmaktadır.

Misyonumuz

Nakliye hizmetlerindeki kalitesini uluslararası alanda kanıtlayan “2K HEDEF ULUSLARARASI NAKLİYAT”, çözüm odaklı bir firma olmayı sürdürebilirlik çerçevesinde uygulamaktadır. Şirketimiz, lojistik alanda, dev kuruluşlara en uygun stratejik çözümleri sunarken, ekonomiye de maksimum katkıyı amaç edinmiştir. Müşteri memnuniyeti firmamızın daima en ön planda tuttuğu bir ilkedir

Vizyonumuz

Kalitemizden ödün vermeden, yenilikçi, rekabetçi, nitelikli, güvenli ve hızlı servis anlayışımızı sürdürülebilirlik ilkesi temelinde etik değerlerden ödün vermeyerek geleceğe taşıyoruz.

Zaman Yönetimi
Operasyonel Yönetim
Tedarik Zinciri Yönetimi
Uzman Ekip ve Müşteri odaklı Yaklaşım

Hizmet Anlayışımız

Firmamız güçlü altyapısıyla, lojistik sektöründe profesyonel ve çözüm odaklı alternatifler üretmektedir. Müşteri beklentilerine odaklanan şirketimiz, zamandan tasarruf ederken hizmet kalitesini de en üst segmentte tutmaktadır. Müşterilerimizin malzemeleri, yük güvenliği göz önünde tutularak en ideal şekilde konsalide edilmektedir. Siparişlerin alınmasından teslim edilmesine kadar olan tüm süreçler, “2K HEDEF ULUSLARARASI NAKLİYAT” yönetimince müşterilerine özel olarak belirlenen “Müşteri Temsilcileri” tarafından kontrol ve koordine edilmektedir. Böylece bilgi akışı şeffaf bir şekilde yapılmaktadır.

© 2021 2K Hedef Uluslararası Nakliyat